وزیر کشور با حضور در شهرستان ثلاث باباجانی 2 هزار واحد زلزله‌زده روستایی استان کرمانشاه را که به‌صورت کامل بازسازی‌شده است، افتتاح کرده و از نزدیک شرایط واحدهای مسکونی آسیب‌دیده از زمین‌لرزه اخیر را بررسی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ضمن بازدید از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در روستای دره ژاله شهرستان ثلاث باباجانی حاضر شد و به‌صورت هم‌زمان 2 هزار واحد زلزله‌زده روستایی را افتتاح کرد.

وزیر کشور که پس از زلزله 5.9 ریشتری روز گذشته تازه‌آباد از طرف هیئت دولت راهی کرمانشاه شده است در سفره یک‌روزه به کرمانشاه که هم‌زمان با هفته دولت انجام می‌شود، علاوه بر پیگیری وضعیت زلزله‌زدگان و شرایط کرمانشاه و منطقه آسیب‌دیده پس از زلزله، از سایر طرح‌ها و پروژه‌های این استان نیز بازدید خواهد کرد.

شرکت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور کارآفرینان و فعالان اقتصادی استان و شرکت در جلسه شورای تأمین از مهم‌ترین برنامه‌های سفر وزیر کشور به کرمانشاه است.

در ادامه وزیر کشور از روستای چم زرشک از توابع شهرستان ثلاث باباجانی که در زلزله بامداد یکشنبه آسیب‌دیده بود، بازدید کرد.

گفتنی است که عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور به همراه معاونین خود، استاندار کرمانشاه، نمایندگان ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب، معاون بنیاد مسکن کشور، رئیس ستاد بحران کشور و مدیران ارشد هلال‌احمر برای بررسی وضعیت خسارات زلزله روز گذشته وارد روستای چم زرشک از توابع ثلاث باباجانی شد.