تمرینات تیم فوتبال سپیدرود رشت امروز با حضور علی کریمی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، امروز در رشت مراسم معارفه علی کریمی سرمربی جدید این تیم برگزار شد و وی رسما کار خود با این تیم را آغاز کرد.

وی علیرضا امامی فر و سهیل حق شناس را به عنوان دستیاران خود، محسن سیدی به عنوان مربی دروازه بانان، دکتر نوشادی به عنوان بدنساز و آرمین بیابانی را هم به عنوان آنالیزور خود انتخاب کرد.

سرمربی جدید تیم سپیدرود امروز در حاشیه نخستین تمرین با سپیدرود گفت: در تلاشیم تا با حمایت تماشاگران و بازیکنان مستعد این تیم نتایج خوبی را در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال کسب کنیم.

علی کریمی از عدم تعهدات مالکان قبلی باشگاه سپیدرود انتقاد کرد وافزود: در تلاشم هر چه زودتر بدهی طلبکاران پرداخت شود که بازیکنان فعلی تیم درالویت هستند.

وی از هواداران و مسئولان استان خواست تا از این تیم ریشه دار و مردمی حمایت کنند.

سرمربی تیم سپیدرود استفاده از بازیکنان فوتبال پایه را از الویت های خود درانتخاب بازیکن دانست وگفت : با توجه به مشکلات مالی باشگاه بهتراست تا از با زیکنان جوان وآینده دار باشگاه سپیدرود استفاده کنیم. 

تیم فوتبال سپیدرود رشت که از 5 بازی گذشته خود تاکنون 4 باخت و یک تساوی کسب کرده و با یک امتیاز در انتهای جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج فارس قرار دارد، پنجشنبه این هفته در ورزشگاه سردار جنگل رشت میزبان تیم صنعت نفت آبادان است.