استاندار گیلان گفت: با افتتاح پنج انبار به مساحت 24 هزار مترمربع در بندرانزلی، ظرفیت انبارهای استان 67 درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مصطفی سالاری در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی سازمان بنادر و دریانوردی گیلان در شهرستان بندر انزلی با ابراز خرسندی از توسعه حوزه اقتصادی و رونق اشتغال در گیلان اظهار داشت: افتتاح 24 هزار متر مربع انبار و سیلو جهت ذخیره سازی بار در بندرانزلی کمک شایانی در افزایش مبادلات تجاری استان با کشورهای حاشیه خزر است.

وی افزود: با افزایش این ظرفیت عملا بنادر گیلان فعال تر شده و علاوه بر استفاده بیشتر از ظرفیت بندر کاسپین، تجارت در استان به ویژه در بندرانزلی رونق بیشتری می گیرد.

سالاری با اشاره به بازسازی استخر ورزشی در بندر انزلی توسط سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد: بازسازی این مجموعه ورزشی با قابلیت های تخصصی و همچنین بهره برداری برای عموم با رویکرد اجتماعی صورت گرفته و نتایج مطلوبی را جهت افزایش فضای ورزشی و تلاش برای رونق ورزش های آبی در گیلان به همراه دارد.

وی تاکید کرد: رویکرد اصلی در استان گیلان توسعه اقتصادی و قوت بخشیدن به پروژه هایی با نتایج همسو با این آرمان است و در دیگر پروژه های قابل افتتاح برای نیمه دوم سالجاری، افزایش اشتغال پایدار با جدیت دنبال دنبال می شود.