آثار راه‌یافته به سی‌امین جشنواره تئاتر گیلان معرفی شدند دبیر اجرایی سی‌امین جشنواره استانی تئاتر گیلان خبر داد: اسامی آثار راه‌یافته به سی‌امین جشنواره استانی تئاتر گیلان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، وحید محبوب‌بشری با اشاره به ارسال ٢٠ اثر از ١٩ کارگردان به دبیرخانه سی‌امین جشنواره استانی تئاتر گیلان، اظهار کرد: هیئت داوران بازبین متشکل از عبدالحی شماسی، مهدی یوسفی‌زاده و نگار نادری، پس از بازبینی زنده آثار متقاضی، هفت اثر را برای حضور در سی‌امین جشنواره استانی تئاتر گیلان معرفی کردند.

وی تصریح کرد: آثار راه‌یافته به این دوره از جشنواره بدون اولویت‌بندی عبارتند از؛ «آهنگ‌های شکلاتی» به کارگردانی محسن پورنظری از رودسر، «نارنجستان» به کارگردانی مهدی مهربان از صومعه‌سرا و «نقطه صفر مرزی» به کارگردانی عبدالله بهادری از لنگرود.

دبیر اجرایی سی‌امین جشنواره استانی تئاتر گیلان با بیان این‌که چهار اثر نیز از شهر رشت به مرحله نهایی جشنواره راه یافته است، ادامه داد: «تانگوی شیطان» به کارگردانی وحید درویشی، «در میان شله» کیوان خسرومرادی، «کد ١٩١٧» رضا جوینده و «موسیو ابراهیم» علیرضا کوشک‌جلالی از دیگر آثار راه‌یافته به سی‌امین جشنواره تئاتر گیلان هستند.

بر اساس این گزارش، سی‌امین جشنواره استانی تئاتر گیلان با مسئولیت اجرایی انجمن نمایش استان از ٧ تا ١٠ شهریورماه جاری در رشت برگزار خواهد شد.