نهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان شهری اصفهان از 7 تا 10 شهریورماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، نهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان شهری با رویکرد ارائه ایده‌های نوین و آخرین دستاوردهای حوزه مبلمان شهری در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد شد.

24 شرکت از استان‌های تهران، اصفهان، شهرکرد و سمنان دستاوردهای خود در زمینه‌های مبلمان شهری و پارکی، روشنایی‌های پارکی و شهری، لایت‌باکس تبلیغاتی، تبلیغات شهری، تولیدات پلی‌اتیلن‌های پارکی، مبلمان و المان‌های شهری، نمایشگرها و سیستم‌های روشنایی، کفپوش و چمن مصنوعی را در بیش از 2500 مترمربع فضای نمایشگاهی به نمایش می‌گذارند.

سازمان نوسازی و بهسازی، سازمان زیباسازی، معاونت حمل و نقل و ترافیک، شرکت تعاونی روستایی دهیاری‌ها، شرکت کاردان صنعت، شرکت تخشا صنعت پویان، شرکت آسا یادگار شهرنگار، شرکت نوبر پارت ایران، شرکت نیک‌اندیش، شرکت آلفا نیرو و شرکت کاغذ سفید از جمله مشارکت‌کنندگان نمایشگاه امسال به شمار می‌روند.

اصلی‌ترین تفاوت این دوره از نمایشگاه با دوره‌های گذشته، حضور جدی سازمان‌ها و نهادهای اصلی و متولی عنوان نمایشگاه مبلمان شهری به شمار می‌رود به طوری که فضای نمایشگاهی منسجمی از روح کالبدی شهر ایجاد خواهد کرد.

در کنار این نمایشگاه، چند همایش علمی و تخصصی نیز برگزار خواهد شد که علاقمندان به حوزه‌های شهرسازی، ترافیک، عمران شهری و بهینه‌سازی فضاهای شهری مخاطبان اصلی آن هستند.

نهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان شهری اصفهان طی روزهای هفتم تا دهم شهریورماه امسال و از ساعت 16 تا 22 برای بازدید عموم دایر خواهد بود.