فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ۲۲۰ هزار نخ سیگار قاچاق با تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی در شهر کرمانشاه کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی با اعلام خبر کشف 220 هزار نخ سیگار قاچاق در کرمانشاه، اظهار داشت: به دنبال اقدامات اطلاعاتی پلیس آگاهی کرمانشاه مبنی بر اینکه عده‌ای از قاچاقچیان سودجو اقدام به خرید یک محموله سیگار قاچاق کرده و قصد انتقال آن را به استان‌های مرکزی دارند بررسی موضوع را در دستور کار قراردادند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی مسیر تردد و نوع خودروی حامل کالای قاچاق مشخص و تیمی از اداره قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی به محور کامیاران - میانراهان اعزام شد تا این محور را به صورت نامحسوس تحت کنترل قرار دهد.

امان‌اللهی افزود: یک دستگاه خودرو پژو پارس که حامل کالای قاچاق بود مشاهده و ماموران در اقدامی ضربتی نسبت به توقیف خودروی مذکور اقدام کردند که در بازرسی از این خودرو 220 هزار نخ سیگار به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون ریال کشف شد.

وی بابیان اینکه پرونده‌ای در رابطه کشف سیگار قاچاق تشکیل شد و خودروی حامل کالای قاچاق متوقف و راننده آن نیز دستگیر شد، افزود: مبارزه با پدیده قاچاق یکی از اولویت‌های کار پلیس است و بدون شک با قاچاقچیان نیز بدون گذشت برخورد می‌شود.