ظهر امروز به همت کانون بازنشستگان ارتش و اداره امور بازنشستگان سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح لرستان، از علی اکبر منصوبی، پیشکسوت بازنشستگان ارتش در لرستان تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، ظهر امروز، اعضای کانون بازنشستگان ارتش و اداره امور بازنشستگان سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح لرستان، با حضور در منزل علی اکبر منصوبی، از این پیشکسوت بازنشستگان ارتش در لرستان تجلیل کردند.

بر اساس این گزارش، جمعی از مدیران و کارکنان کانون بازنشستگان ارتش و اداره امور بازنشستگان سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح لرستان، ضمن حضور در منزل پیشکسوت بازنشستگان ارتش در لرستان، از علی اکبر منصوبی به پاس یک عمر تلاش و خدمت در ارتش کشورمان، تجلیل کردند.

علی اکبر منصوبی، متولد 1305 کرمانشاه است، که در دهه 20 شمسی به استخدام ارتش درآمد. وی پس از انتقال به لرستان، در خرم‌آباد ساکن شد و در سال 1354 با درجه «استوار یکم» از لشکر پیاده ارتش لرستان به درجه بازنشستگی نائل آمد.

علی اکبر منصوبی پیشکسوت ارتش لرستان

وی، در این دیدار صمیمی، در سخنانی کوتاه، تصریح کرد: روزی که لباس نظامی را به تن کردم، از حضرت ابوالفضل عباس(ع) مدد گرفتم و گفتم، «یا ابوالفضل، این لباس، امانتی است برای خدمت به مردم و کشور، پس پشتیبانم باش».

خبرگزاری موج، برای این پیشکسوت ارتش کشور آرزوی سلامت و طول عمر با عزت دارد.