فرمانده انتظامی استان اصفهان از توقیف خودروی سمند با 542 کیلوگرم تریاک در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی گفت: یک محموله 542 کیلوئی تریاک ازخودروی سمند در عملیات ماموران یگان تکاوری این فرماندهی در اصفهان کشف شد.

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ادامه سلسله طرح ها و عملیات های مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر ، ماموران یگان تکاوری فرماندهی انتظامی استان اصفهان حین گشت زنی در جاده های خاکی جنوب شهرستان اصفهان به یک دستگاه خودروی سواری سمند که با پلاک تقلبی در حال تردد بود مشکوک و بلافاصله برای متوقف کردن آن اقدام کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: راننده به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار کرد که ماموران به تعقیب خودرو پرداخته و  سرانجام توانستند آن متوقف کنند.

سردار معصوم بیگی از کشف مقدار 542 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در بازرسی از این خودرو  خبر داد و اظهار داشت: در این رابطه یک نفر که اهل و ساکن مرزهای شرقی کشور است دستگیر و به جرم حمل مواد مخدر همراه پرونده به مراجع قضائی تحویل شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان با بیان اینکه مقصد این مقدار مواد مخدر تهران بود خاطر نشان کرد: ماموران این فرماندهی با هوشیاری و اشرافیت بالای خود  مسیرهای خاکی و صعب العبور را نیز برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ نا امن کردند.