فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف 8 میلیارد و 400 میلیون ریال کالای خارجی قاچاق و دستگیری 16 نفر در عملیات ماموران فرماندهی شهرستان سمیرم خبر داد.

به گزاش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ سهراب قرقانی گفت: در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با ورود کالاهای خارجی قاچاق طی یک عملیات ویژه 8 دستگاه خودروی کامیون کشنده حامل کالای خارجی قاچاق  در سمیرم کشف و توقیف شد.

وی ارزش کالاهای مکشوفه را براساس اعلام نظر کارشناسان مربوطه 8 میلیارد و 400 میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت: در این رابطه 16 نفر دستگیر و به اتهام حمل کالای خارجی قاچاق دستگیر و همراه پرونده به مراجع قضائی تحویل شدند.

وی با بیان اینکه رانندگان خودروها فاقد هرگونه مدارک قابل استناد گمرکی برای بار خود بودند، افزود: در این عملیات محموله های کالا قاچاق شامل لوازم برقی، لوازم آشپزخانه، ماشین آلات کشاورزی، لوازم صوتی و تصویری  اقلام خوراکی و نوشیدنی، لوازم التحریر و لوازم ورزشی کشف شد.

سرهنگ قرقانی ارزش کالاهای مکشوفه را براساس اعلام نظر کارشناسان مربوطه 8 میلیارد و 400 میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت: در این رابطه 16 نفر دستگیر و به اتهام حمل کالای خارجی قاچاق دستگیر و همراه پرونده به مراجع قضائی تحویل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم در پایان خاطر نشان کرد: ماموران این فرماندهی باتمام ظرفیت و توان عملیاتی خود با قاچاقچیان کالا و مخلان اقتصاد کشور برخورد می کنند و از شهروندان نیز می خواهیم که هر گونه مورد مشکوک را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.