آزاد حکمت در جلسه هفتگی شورای مدیران مخابرات منطقه کردستان افزود: اجرای به موقع پروژ ها، طرح ها و زیرساخت های مخابراتی یکی از وظایف اصلی و اولویت دار مخابرات منطقه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛آزاد حکمت اظهار داشت: اجرای به موقع پروژه ها و زیرساخت ها،از  اولویت مخابرات منطقه است.

وی در جلسه هفتگی که با حضور معاونین ،مدیران و روسای ادارات ستادی و مدیران شهرستان های تابعه از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد ضمن ارائه گزارش شاخص ها و عملکرد موجود در مخابرات منطقه اظهار داشت: حفظ وضعیت موجود و تلاش در جهت ارتقا و افزایش مشتریان با رویکرد تعاملی باید سرلوحه ی کارها و برنامه های مدیران و پرسنل منطقه قرار گیرد.

 حکمت با بیان اینکه اجرای به موقع پروژه ها و زیرساخت های مخابراتی یکی از تعهدات مخابرات منطقه است افزود: خوشبختانه تا کنون  به منظور جلب رضایتمندی و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان توانسته ایم با همکاری پرسنل دلسوز منطقه در اجرای طرح ها و پروژه های مخابرات پیشتاز باشیم.

وی با اشاره به اینکه  ارائه خدمات مخابراتی در حوزه های تلفن ثابت ، تلفن همراه و دیتا از دیگر تعهدات مخابرات است گفت: ارائه جدیدترین نسل های محصولات مخابراتی به مشتریان در این حوزه ها موجب درآمد پایدارِ مخابرات منطقه میشود.

حکمت ضمن تاکید بر اصل مشتری مداری به موضوع لاوصولی در مخابرات اشاره کرد و گفت: تمام مجموعه مخابرات باید با توجه به بحث تعلق سارمانی،راه حل ها و برنامه ریزی های کارشناسی شده را در راستای کاهش لاوصولی ارائه دهند چرا که این مهم، در درآمد و توسعه زیرساخت های مخابرات نقش تاثیرگذاری دارد.

در ادامه این جلسه روسای مخابرات در شهرستانهای استان از طریق ویدیوکنفرانس برنامه و فعالیت های هفتگی خود را اعلام کردند و به بیان برخی از مشکلات موجود در شهرستان محل خدمت پرداختند.