سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان اصفهان اجرای ویژه برنامه های دهه ولایت در امامزادگان شاخص استان اصفهان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان گفت: همزمان با آغاز دهه ولایت طرح ولایت علوی به صورت ویژه در جوار حرم مطهر 229 امامزاده عظیم الشان و شاخص استان  اصفهان اجرا می شود.

وی افزود: در راستای تبدیل بقاع متبرکه و با محوریت ترویج سبک زندگی اسلامی و ترویج سیره اهل بیت(ع) همزمان با آغاز دهه ولایت ویژه آستان مقدس کلیه امامزادگان استان آذین بندی می شوند و با اجرای مراسم های مختلف میزبان زائران هستند.

حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان گفت: پیش بینی می شود 200 مبلغ بومی و 65 مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم نیز با حضور در جوار بقاع متبرکه و امامزادگان  استان اصفهان در اجرای ویژه برنامه های ولایت علوی اکمال دین نبوی با ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان همکاری کنند.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان اصفهان بیان کرد: همزمان با دهه ولایت ویژه برنامه های جشن های ولایت علوی اکمال دین نبوی نیز در جوار حرم مطهر 229 بقعه متبرکه و امامزاده جلیل القدر و شاخص استان برگزار می شود.