مدیر بازار اجتماعی با سلام گفت: در حال حاضر حدود 1000 کسب و کار ایرانی به صورت مجازی در با سلام فعالیت می کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان،  محمدرضا آقایا در جمع اصحاب رسانه بیان داشت: «با سلام» با شعار حال خوب کسب و کارهای کوچک ایرانی از اواخر سال 95 فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه یک هزار غرفه کسب و کار کوچک ایرانی در بازار اجتماعی با سلام فعالیت می کنند، افزود: ما کمک خواهیم کرد که تولید کنندگان خانگی با هویت واقعی خودشان شناخته شوند.

مدیر بازار اجتماعی «با سلام» افزود: در حال حاضر حدود 1000 کسب و کار ایرانی در این بازار به صورت مجازی به معرفی تولیدات خود در قالب صنایع دستی و غذایی پرداخته اند و امید ما این است که هر یک از این کسب و کارها به برند در بازار ایرانی برسند.

آقایا تصریح کرد: 20 هزار نوع محصول باکیفیت از سراسر کشور در بازار با سلام عرضه می شود در حالیکه شرکت های دولتی در موجی از خواب به سر می برند.

بازار با سلام

مدیر بازار اجتماعی «با سلام» گفت: مدل با سلام این است که فرصتی برای معرفی و حضور تولیدکنندگان کوچک ایرانی فراهم کند تا در فضایی امن به رقابت بپردازند.

وی ادامه داد: بازار اجتماعی با سلام به صورت شرکت دانش بنیان پا به عرصه گذاشته است و دراین بازار قیمت گذاری و مدیریت غرفه ها با خود صاحبان غرفه ها می باشد.

مدیر بازار اجتماعی «با سلام» اظهار داشت: بخشی از غرفه های با سلام از همنت های روستایی شروع شد و با تلاش بی وقفه فضایی ایجاد شده است که هم اکنون شاهد حضور 160 غرفه در بازار اصفهان هستیم.