جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از پلمب انبار 5 و نیم میلیارد ریالی احتکار برنج در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ محمد علی یوسلیانی گفت: با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان 75 تن برنج احتکار شده به ارزش 5 میلیارد و 500 میلیون ریال کشف شد.

وی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی سودجو مقادیر زیادی برنج خارجی با مارک های مختلف را در یک انبار احتکار کرده و منتظر تغییر قیمت آنها در بازار هستند ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع، طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه نمایندگان اداره صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی از انبار مذکور بازدید به عمل آوردند که در نتیجه این عملیات 70 تن برنج احتکار شده به ارزش 5 میلیارد و 500 میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ یوسلیانی با بیان اینکه انبار مذکور به دستور مقام قضائی پلمب شده است، گفت: در این رابطه یک فرد متخلف نیز شناسایی و همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت در زمینه احتکار و قاچاق کالا توسط افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.