مدیر کل کمیته امداد اصفهان از جمع آوری نذورات عید سعید قربان در 106 پایگاه کمیته امداد استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمدرضا متین پور گفت: ۱۰۶ پایگاه کمیته امداد در استان اصفهان و 6 جایگاه توزیع دام زنده و ذبح شرعی در شهر اصفهان آماده دریافت نذورات و قربانی خیران و نیکوکاران گرامی در عید سعید قربان است.

وی افزود: این تعداد پایگاه کمیته امداد در استان و شش جایگاه توزیع دام زنده و ذبح شرعی در شهر اصفهان آماده دریافت نذورات و قربانی خیران در عید سعید قربان است.

محمدرضا متین پور مدت زمان فعالیت دفاتر امداد را در روز عید قربان از ساعت 8تا 19اعلام کرد و افزود: ذبح دام در این نهاد تحت نظر کارشناسان دامپزشکی استان انجام و بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته گوشت‌های نذری در کمترین زمان ممکن به دست نیازمندان تحت حمایت این نهاد خواهد رسید.

وی گفت: خیابان سروش، خیابان آیت الله کاشانی، خیابان جامی، سپاهان شهر -بلوار شاهد،  انتهای خیابان زینبیه شمالی و خیابان آتشگاه خوراسگان، جایگاه‌های توزیع دام زنده و ذبح شرعی کمیته امداد در شهر اصفهان است.

مدیر کل کمیته امداد اصفهان گفت: مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با شماره‌گیری کد# 1*8877*از تلفن همراه و  تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷  کمک های غیر حضوری خود به منظور کمک به نیازمند را ارسال کنند.