فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از کشف کشف انبار میلیاردی احتکار آهن آلات و پروفیل در خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ علی جعفری نژاد گفت: 500 تن انواع آهن آلات و پروفیل احتکار شده به ارزش 33 میلیارد ریال در خمینی شهر کشف شد.

وی افزود: به دنبال اجرای طرح مبارزه با اخلال گران و نا امن کنندگان بازار و محتکران اقتصادی، طی تحقیقات به عمل آمده توسط ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر مشخص شد برخی از فروشندگان عمده آهن آلات از عرضه آهن به بازار خودداری کرده که این اقدام باعث بروز مشکلاتی در این حوزه شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: روز گذشته مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی موفق شدند یک انبار احتکار انواع آهن آلات را در این شهرستان شناسایی کنند که طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه نمایندگان اداره تعزیرات حکومتی و بازرسی اتاق اصناف از این انبار بازدید به عمل آمد.

وی گفت: در این عملیات 500 تن انواع آهن آلات شامل پروفیل وتیر آهن احتکار شده که برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش آن 33 میلیارد ریال بود کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با دستور مقام قضائی انبار احتکار کالا پلمب و یک نفر در این رابطه نیز دستگیر و همراه پرونده تشکیل شده برای  اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر با اشاره به استمرار طرح های نظارت و کنترل بر انبارهای نگهداری کالا در سطح شهر بیان داشت: برخورد با مفسدان اقتصادی در اولویت کاری ناجا بوده و پلیس با کسانی که کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار کنند، برخورد قاطع می کند.