مجموعه رویدادهای از دانایی تا دارایی با رویکرد راه اندازی کسب و کار توسط پارک علم و فناوری گیلان و با مشارکت فرمانداری های شهرستان های استان گیلان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، روابط عمومی پارک علم و فناوری گیلان با ارسال اطلاعیه ای از برگزاری مجموعه رویدادهای از دانایی تا دارایی با رویکرد راه اندازی کسب و کار در گیلان  با هدف توانمندسازی دانشجویان، فارغ التحصیلان و صاحبان کسب و کار، توسط پارک علم و فناوری گیلان و با مشارکت فرمانداری های شهرستان های استان گیلان خبر داد.

گفتنی است؛ این مجموعه رویداد شامل 4 کارگاه آموزشی 4 ساعته تحت عناوین؛ خلاقیت و نوآوری، امکان سنجی و اعتبار سنجی ایده، تیم سازی و کار تیمی، طراحی کسب و کار است که در طول 4 هفته (هر هفته یک کارگاه) برگزار و در نهایت نیز یک رویداد استارت آپی به مدت 54 ساعت برگزار خواهد شد.

این برنامه برای هر شهرستان به طور مجزا برگزار و تنها شرکت کنندگان بومی آن شهرستان مجاز به ثبت نام و شرکت در دوره می باشند

ایده ها و طرح های منتخب مورد حمایت پارک علم و فناوری گیلان قرار گرفته و از مزایای زیر برخوردار خواهند شد؛ دفتر کار با امکانات ویژه، تسهیلات و حمایت های مالی، مشاوره های تخصصی در زمینه های فنی، حقوقی، مالی، بازاریابی و ... جهت رشد و توسعه ایده، معافیت های مالیاتی و سایر مشوق ها، زمان و مکان برگزاری دوره در هر شهرستان، متعاقبا اعلام خواهد شد.

شرکت در این دوره برای افراد واجد شرایط رایگان است.