دو نمایشگاه تخصصی در حوزه سلامت، ورزش و تغذیه»و آرایشی، بهداشتی و پوست و مو از فردا در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، ششمین نمایشگاه تخصصی سلامت،ورزش، تغذیه و خدمات وابسته در بیش از هزار و 600 مترمربع فضای نمایشگاه بیش از 40 مشارکت‌کننده از استانهای تهران ، اصفهان و یزد برگزار خواهد شد.

در ششمین نمایشگاه تخصصی سلامت، ورزش، تغذیه و خدمات وابسته بیش از 40 مشارکت‌کننده در حوزه‌های مختلف بازرگانی تجهیزات ورزشی، هیئت‌های ورزشی، کلینیک سلامت پا، فروشگاه‌های محصولات ارگانیک و سالم، تولیدکنندگان مکمل‌های ورزشی و مجموعه‌های ورزشی حضور دارند و به ارائه فعالیت‌های خود می‌پردازند.

همچنین هفتمین نمایشگاه تخصصی آرایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست و مو با حضور 45 مشارکت‌کننده در بیش از هزار و 700 مترمربع فضای نمایشگاهی از استان‌های کرمانشاه، تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان و چهارمحال و بختیاری به مدت چهار روز برپا می شود.

گفتنی است؛ ششمین نمایشگاه تخصصی سلامت، ورزش، تغذیه و خدمات وابسته و هفتمین نمایشگاه تخصصی آرایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست و مو از 23 تا 26مرداداز ساعات 17 تا 23 برای بازدید عموم برپا می شود.