استاندار هرمزگان گفت: اعلام آمادگی انجمن شرکت های پخش کالای استان جهت همکاری با مجموعه دولت در راستای تامین و توزیع کالاهای مورد نیاز مردم هرمزگان بسیار ارزشمند است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «فریدون همتی» در نشست با اعضای هیئت مدیره انجمن شرکت های پخش کالای استان هرمزگان، توزیع و پخش کالا را حلقه واسط و بسیار مهم میان تولید و مصرف دانست و بیان داشت: با تلاش شرکت های پخش، طیف گسترده ای از کالاها در سراسر هرمزگان توزیع می شود.

وی با قدردانی از تلاش شرکت های پخش کالای استان، افزود: اعلام آمادگی انجمن شرکت های پخش کالای استان جهت همکاری با مجموعه دولت در راستای تامین و توزیع کالاهای مورد نیاز مردم هرمزگان بسیار ارزشمند است.

استاندار هرمزگان ادامه داد: با این روحیه همکاری بسیاری خوب و با تدابیر اتخاذ شده به مردم شریف هرمزگان اطمینان می دهیم که در تامین مایحتاج مورد نیاز آنها در شهرها و روستاهای سراسر استان هیچ مشکلی وجود ندارد و کالاها به میزان کافی تهیه و توزیع خواهد شد.

همتی شرکت های پخش کالا را پشتوانه دولت در تامین کالاهای مورد نیاز بازار دانست و تصریح کرد: خدماتی که این شرکت ها ارائه می دهند در کمک به آرامش بخشی جامعه بسیار مهم است و نگاه ما در هرمزگان به تمامی مجموعه های تاثیرگذار در بازار مثبت است و خوشبختانه بازاریان نیز همراهی بسیار خوبی با مردم و دولت دارند.

وی بر لزوم حمایت از شرکت های پخش کالا در راستای رفع مشکلات آنان تاکید کرد و اظهار داشت: نیاز است نماینده انجمن شرکت های پخش کالای استان در جلسات کارگروه های مرتبط حضور یابد و دغدغه ها و مسائل این حوزه را منتقل کند تا جهت رفع مشکلات تصمیم گیری شود.

استاندار هرمزگان تجار، بازرگانان و بازاریان را سرداران جبهه اقتصادی کشور دانست و گفت: در شرایط امروز که دشمن بر علیه کشور ما جنگ اقتصادی به راه انداخته است فعالان اقتصادی در بخش های مختلف نقش بسیار مهمی دارند و خود اتحادیه ها و انجمن های صنفی فعال در بازار باید شرایط را برای اعضای خود توضیح داده و اعلام کنند که در این شرایط هرگونه احتکار همراهی با دشمن محسوب می شود.

همتی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با همکاری و پشتیبانی مناسب شرکت های پخش هرمزگان و دیگر بازارایان، آرامش در بازار بندرعباس و دیگر مناطق هرمزگان برقرار است و این روند جهت تامین و توزیع کالا باید با قوت بیشتر تداوم یابد.