استاندار فارس در دیدار پدر سه شهید دوران دفاع مقدس تأکید کرد: اگر در جریان نا امنی های فراوانی که در منطقه وجود دارد آرامش و امنیت را در جمهوری اسلامی ایران مشاهده می کنیم همه را باید اول از عنایات خداوند و سپس حاصل خون شهدا و جانفشانی و ایثارگری همه جانبازان و آزادگان بدانیم.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، اسماعیل تبادار در دیدار با پدر شهیدان غلامحسین، احمدرضا و محمدرضا ابوالپور مفرد گفت: اگر در جریان نا امنی های فراوانی که در منطقه وجود دارد آرامش و امنیت را در جمهوری اسلامی ایران مشاهده می کنیم همه را باید اول از عنایات خداوند و سپس حاصل خون شهدا و جانفشانی و ایثارگری همه جانبازان وآزادگان بدانیم.

استاندار فارس در دیدار پدر سه شهید دوران دفاع مقدس تأکید کرد

وی ضمن برشمردن سجایای اخلاقی شهیدان ابوالپور مفرد، تصریح کرد: خانواده ابوالپور مفرد از ابتدا با دین، آئین و نظام جمهوری اسلامی ایران همسایگی داشته اند و در پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن در جنگ تحمیلی نقش آفرین شدند.

استاندار فارس در دیدار پدر سه شهید دوران دفاع مقدس تأکید کرد

نماینده عالی دولت در استان فارس خاطرنشان ساخت: خانواده معظم شهداء؛ عزیزان و فرزندان خود را مشتاقانه تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند و این بخشش را می توان اوج ایثار و گذشت دانست و پس از شنیدن خبر شهادت عزیزانشان دیدیم که همچون کوه در برابر آن خبر؛ استوار و ثابت قدم ایستاده اند.

استاندار فارس افزود: دست بوس شیرزنان و شیرمردانی هستیم که چنین فرزندانی را تربیت و تقدیم انقلاب اسلامی کردند و اگر خداوند توفیق دهد همچون روال گذشته هر دوهفته یکبار با این عزیزان دیداری خواهیم داشت تا از پندها و اندرزها و رشادات آن ها در مسیر خدمتگزاری به مردم بهره بگیریم.

استاندار فارس در دیدار پدر سه شهید دوران دفاع مقدس تأکید کرد

وی دیدار با خانواده شهداء را یک وظیفه برای خود و تمامی مسئولان دانست و گفت: این دیدارها و مشاهده صبر و استقامت پدران و مادران شهداء روحیه خدمت کردن به مردم را در مدیران مضاعف تر می کند.