رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از تشکیل پرونده دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس در اولویت فعالیت های کمیته انضباطی در روزهای آتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان،  اسماعیل حسن زاده درباره حواشی رخ داده در دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس، بیان داشت: به طور حتم پرونده ویژه ای با قید زمان درباره دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس در کمیته انضباطی تشکیل خواهد شد. انتشار گزارش های اولیه مربوط به این بازی از طریق رسانه ها،روایت مقدماتی نسبت به مشکلات به وجود آمده را بیان می‌کند و بی شک،پرونده مربوط به این بازی در اسرع وقت و با بررسی و تحلیل کلیه جزییات در کمیته انضباطی رسیدگی خواهد شد.

وی افزود: از  ناظران محترم این مسابقه درخواست می‌کنم  در اسرع وقت و با قید فوریت، گزارش ها را به کمیته انضباطی ارسال کنند تا ضمن اتخاذ تصمیم گیری های لازم، اقدام مقتضی صورت پذیرد.بر این اساس پرونده دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس در اولویت فعالیت های کمیته انضباطی در روزهای آتی قرار خواهد داشت. اگر در بررسی ها، به جمع بندی خاصی درباره حواشی این بازی برسیم، تصمیمات قاطع کمیته انضباطی اعمال می شود.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: کمیته انضباطی همه زوایای پیدا و پنهان مربوط به مسابقات لیگ برتر را زیر نظر دارد. بر همین اساس، ناظر ویژه انضباطی در دیدار استقلال و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شود  و امیدوارم روز جمعه شاهد یک فوتبال با کیفیت و بدون حاشیه باشیم.

گفتنی است؛ دیدار استقلال و پرسپولیس شامگاه (18 مرداد) در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد، و حواشی آن موجب مصدوم شدن بیش از ده نفر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها