فرماندار بندرعباس گفت: شهروندان از جایگاه های رسمی مبادرت به خرید دام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «احمد پویافر» در جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی، اظهار داشت: سلامت مردم از مهمترین مقوله های مورد توجه شورای بهداشت شهرستان و کارگروه سلامت و امنیت غذایی می باشد و امیدواریم با تعامل و همکاری بین مردم و مسئولین مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان به حداقل برسد و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقا شاخص های بهداشتی باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرعباس اذعان داشت: ارتقاء و پیشبرد سطح سلامت شهروندان و بهداشت محیط در سطح شهرستان از مهمترین اهداف کارگروه سلامت و امنیت غذایی می باشد.

وی با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت مردم در جریان عرضه تعداد قابل توجهی دام در طی روزهای عرفه و عید سعید قربان در شهرستان بندرعباس گفت: رعایت مسائل بهداشتی از الزامات است و باید تلاش شود بیشتر از گذشته انجام شود.

این مقام مسئول در پایان بیان کرد: لازم است شهروندان نیز به دلیل اهمیت حفظ سلامت خود برای برگزاری مراسم از جایگاههای تعیین شده دام خریداری کنند و به سراغ عرضه کننده های غیر مجاز نروند چرا که در خصوص رعایت مسائل بهداشتی و سلامت دام اطمینانی به این عرضه کننندگان غیر مجاز نیست.