مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در آستانه ١٧ مردادماه روز خبرنگار با ارسال پیامی، این مناسبت را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در آستانه ١٧ مردادماه روز خبرنگار، جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان، ضمن قدردانی از تلاشها و زحمات این قشر اثرگذار درجامعه، این مناسبت را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

اطلاعات و اخبار درعرصه ارتباطی دنیای امروز با نفوذ در افکار و اندیشه ها سهمی به سزا در روشنگری و شفاف سازی جامعه داشته و همواره با نقش آفرینی غیرقابل انکار اصحاب رسانه و مطبوعات جهت به تصویر کشیدن و انعکاس واقعیات روز جهان همراه می باشد.

سبزاندیشان عرصه قلم به عنوان رکن اساسی در شکل گیری نگرشها و بیدارگریهای اجتماعی همیشه ازجایگاهی ویژه برخوردار بوده و بمنزله چشمهای بیدار ووجدان هوشیارجامعه قلمداد می گردند.

فعالیت در این میدان خود بمنزله جهادی مقدس برای اشاعه فرهنگ ونمادی از اندیشیدن است و خبرنگاری نه صرفاً یک شغل بلکه رسالتی عظیم گره خورده با عشق و هنر و مسئولیتی انکار ناپذیر بردوش قشری است که مطالبه گریهای مردمی، موشکافی، نکته سنجی، عدالت خواهی، دقت و حقیقت جویی از ویژگیهای بارز آنان می باشد.

وی ضمن قدردانی و تجلیل از تلاشهای خستگی ناپذیر تمامی فعالان، این مناسبت را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و برای آنان از یزدان پاک، سلامتی، عزت و شادکامی آرزو نمود.