اعضای باند 3 نفره ای که اقدام به سرقت از منازل شهروندان می کردند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر و به سرقت 6 میلیارد ریال طلا و نقره از منازل مردم اعتراف کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ سعید سلیمیان اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در منطقه غرب شهر اصفهان، موضوع دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پایگاه غرب پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده علمی و بررسی آثار بجا مانده از سارقان در محل های سرقت دریافتند که این سرقت ها توسط اعضای یک باند 3 نفره صورت گرفته است.

این مقام مسئول عنوان داشت: سرانجام کارآگاهان با شناسایی هویت اعضای این باند طی هماهنگی با مقام قضائی وارد عمل شده و در یک عملیات غافلگیرانه هر 3 نفر که دارای سوابق کیفری هستند را در مخفیگاه های خود دستگیر کردند.

سرهنگ سلیمیان با بیان اینکه دزدان منازل مردم در تحقیقات صورت گرفته به سرقت 6 میلیارد ریال طلا و نقره از 15 منزل در غرب شهر اصفهان اعتراف کردند گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک میلیارد ریال طلا و نقره کشف و به مالباختگان بازگردانده شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان در پایان با هشدار به مردم در خصوص نگهداری اموال با ارزش مانند طلا، سکه و نقره در منازل خود گفت: به شهروندان توصیه می کنیم اشیای با ارزش خود را یا به صندوق امانات بانک ها بسپارند و یا آنها در یک گاو صندوق مطمئن قرار دهند تا فرصت سرقت از سارقان گرفته شود.