مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان در جلسه با کشاورزان شهرستان میناب عنوان کرد : بزرگترین رسالت این شرکت در شرایط کنونی تامین آب و حل مشکلات مربوط به آب به طور اساسی می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «هوشنگ ملایی» با بیان اینکه هیچ چاهی در شهرستان میناب برای تامین آب بندرعباس روشن نیست ، اظهار داشت: تلاش آب منطقه ای برای ساماندهی کانالها و آبهای سطحی در راستای احیای دشت میناب است.

وی افزود: یکی از مقولات دشت میناب به وجود آمدن شن چاله ها می باشد که باید معادن شن و ماسه ساماندهی و از دشت میناب خارج شوند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان با اشاره به ضرورت همکاری بهره برداران تصریح نمود: ارتباط و همکاری کشاورزان و باغداران با شرکت آب منطقه ای و سازمان جهادکشاورزی باعث می‌شود در باغات شهرستان میناب بازخورد بهتری داشته باشیم.

ملایی گفت: یکی از مهمترین اهداف شرکت آب منطقه ای هرمزگان حل مشکل آب برای کشاورزان میناب است و این شرکت با تلاش و کوشش شبانه روزی کمر همت برای تامین آب میناب و کل استان بسته است.

در ادامه کشاورزان و باغداران ضمن بیان مشکلات به ارائه درخواست ها و پیشنهادات پرداختند و اظهار داشتند: ما نیز استفاده از روش های نوین آبیاری را در دستور کار خود داریم تا بتوانیم از این بحران خشکسالی عبور نماییم.