سرپرست فرمانداری لاهیجان در ستاد ساماندهی جوانان این شهرستان با اشاره به فضای شهرستان برای کار و کارآفرینی مهیا است تصریح کرد: در حوزه اشتغال روستایی لاهیجان در پرداخت تسهیلات، تاکنون در رتبه اول قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، امیر جانبازی سرپرست فرمانداری لاهیجان در ستاد ساماندهی جوانان شهرستان اظهار کرد: مدیران دستگاه امورات پیشنهادی در جلسه ستاد ساماندهی جوانان را در حوزه مدیریتی خود اجرا نمایند.

برای حل مشکلات علی الخصوص مشکل جوانان باید برنامه محور عمل کرد

سرپرست فرمانداری لاهیجان افزود: برای حل مشکلات علی الخصوص مشکل جوانان باید برنامه محور عمل کرد تا چشم انداز روشنی داشته باشیم.

وی یکی دیگر از راه های حل مشکلات را جدی گرفتن سازمان های مردم نهاد است که در کمال عشق و بدون هیچ انتظاری به کمک می شتابند به عنوان مثال در بحران برف و آتش سوزی اخیر دیدیم که چگونه کمک حال مجموعه مدیریتی شدند.

جانبازی ادامه داد: هرجا مردم خود را در انجام امور شریک مسئولان دانستند موفقیت چشمگیری حاصل شد بنابراین مشارکت های اجتماعی در ابعاد مختلف باید ارتقا یابد.

جوانان سرمایه هر جامعه ای هستند

سرپرست فرمانداری لاهیجان با بیان اینکه جوانان سرمایه هر جامعه ای هستند گفت:  باید دستگاه های مربوطه به ویژه اداره ورزش و جوانان برای آینده این عزیزان برنامه ریزی نمایند.

جانبازی با اشاره به فضای شهرستان برای کار و کارآفرینی مهیا است تصریح کرد:  در حوزه اشتغال روستایی لاهیجان در پرداخت تسهیلات، تاکنون در رتبه اول قرار دارد.