مراسم تکریم و معارفه معاونان توسعه مدیریت و منابع و درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، امروز با حضور ریاست، معاونان و جمعی از پرسنل دانشگاه، در سالن اجلاس ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، برگزار شد.

شاهرخ یوسف زاده چابک رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این مراسم گفت: امروز، روز تکریم و معارفه چهره های آشنایی است که طی سال های متمادی در حوزه های مختلف مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در حال فعالیت هستند. 

وی با اشاره به تنوع خدمت در سطح معاونت توسعه و درمان و مدیریت نظارت بر درمان دانشگاه، یادآور شد: سیاست و هدف دانشگاه، جوان گرایی است. در این زمینه، تجربیاتی که مدیران ما در طی سال های متمادی کسب کرده اند نیز بسیار ارزشمند است و لازم است به دیگران انتقال داده شود.

رییس دانشگاه در ادامه با تاکید بر این که در این خصوص، باید زمینه های لازم فراهم شود، تصریح کرد: کسانی که  تجربیاتی را در حیطه مدیریتی کسب کرده اند، قطعا با کارکردن با مدیران توانمند که جز ظرفیت و پتانسیل دانشگاه هستند، به چنین نتایجی رسیدند.

 یوسف زاده با اشاره به انتصابات اخیر، یادآور شد: با توجه به شرایط جدید، صلاحدید دانشگاه این است که تغییرات جدیدی در پست های مدیریتی، ایجاد کند.

وی ادامه داد: در شرایط خاص، باید از توانمندی افراد در مسوولیت های جدید بهره مند شد. سیاست های دانشگاه این است و نباید تحت تاثیر شرایط داخلی یا بیرونی قرار گرفت.

یوسف زاده چابک با اشاره به برنامه ریزی دانشگاه در حوزه های مختلف مدیریتی، ابراز امیدواری کرد که با عملیاتی بودن مدیریت ها و با تکیه بر توانایی کارکنان، دانشگاه با تمام توان و همت، در راستای تحقق اهداف راهبردی حوزه سلامت در استان، پیش برود.

تودیع و+ معارفه

رییس دانشگاه در پایان ضمن تقدیر از زحمات مسوولان سه حوزه معاونت درمان، توسعه و مدیریت نظارت بر درمان دانشگاه یادآور شد: بی شک برای توانمند شدن یک مدیر سال های سال زمان نیاز است و نباید مدیران  را تحت تاثیر آماج بیرونی قرار دهیم.

در ادامه دکتر جمشید محمدی معاون اسبق معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز ضمن تقدیر از ریاست دانشگاه، اظهار داشت: کسانی که سکان مسوولیتی را به دست می گیرند علاوه بر امانت داری، توانایی و تعصب به خدمت را نیز باید داشته باشند.

اخلاق مداری مهمتر از جایگاه مدیریتی

وی در ادامه اخلاق مداری را مهمتر از جایگاه مدیریتی عنوان کرد و گفت: در هر سمتی که هستیم باید نسبت به آن تعصب داشته باشیم و امیدوارم که با هم پوشانی یکدیگر بیش از پیش نسبت به ارتقای دانشگاه علوم پزشکی گیلان بکوشیم.

 محمد تقی آشوبی معاون جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز با اشاره به دستاوردهای حوزه درمان طی یک سال اخیر و تقدیر از زحمات معاونت اسبق توسعه، مدیریت درآمد و هزینه را از مهمترین برنامه های پیش رو یاد کرد. 

 اسماعیل نورصالحی معاون جدید معاونت درمان دانشگاه نیز اظهار داشت: سیاست های معاونت درمان در امر درمان، همان اولویت برنامه راهبردی دانشگاه است که در حال حاضر پیاده سازی شایسته نظام ارجاع در اولویت برنامه ها می باشد و امیدواریم با استقرار سیستم نظام ارجاع بسیاری از مشکلات مردم و دانشگاه رفع شود.

تودیع+ و معارفه

حجت الاسلام علی اسماعیلی  مسوول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز با بیان این که عرصه ی خدمت در جامعه اسلامی که در نیت الهی باشد، بسیار ارزشمند است، از دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عوان یکی از جایگاه های مهم عرصه خدمت نام برد و  ضمن تقدیر از زحمات معاونان توسعه مدیریت و منابع و درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تاکید کرد: با توجه به هجمه ای که در حال حاضر، در داخل و خارج کشور با آن مواجه هستیم امید است دست در دست هم مسیر خدمت را هموار کنیم.

اهدا لوح تقدیر از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به معاونان توسعه مدیریت و منابع و درمان دانشگاه پایان بخش مراسم امروز بود.