معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان گفت:56 هزار نیکوکار اصفهانی از ۱۷ هزار و ۴۶۷ نفر از ایتام و فرزندان محسنین همشهری خود حمایت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مهدی رنجکش بیان داشت: 17هزار و ۴۶۷ فرزند یتیم و با سرپرست ناتوان از خدمات طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین بهره‌مند هستند که ۱۶۲ نفر از آن‌ها بیماری‌ های صعب‌العلاجی مانند سرطان، هموفیلی و سندروم های ژنتیکی دارند.

وی بابیان اینکه سعی می‌شود در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین هر فرزند دارای چند حامی باشد، گفت: ۵۶ هزار نیکوکار اصفهانی از ۱۷ هزار و ۴۶۷ نفر از ایتام و فرزندان محسنین همشهری خود حمایت می‌کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه ۱۶۲ نفر از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد دارای بیماری صعب‌العلاج هستند، گفت: این فرزندان نیازمند مبتلا به یکی از بیماری‌های سرطان، هموفیلی، کلیه، فلج، قلب و عروق، کبد، سندروم‌های ژنتیکی و امثال آن هستند.

رنجکش یادآور شد: به لطف خداوند و با همکاری گسترده مردم نیکوکار اصفهان همه ایتام تحت حمایت کمیته امداد اصفهان دارای حامی هستند اما در طرح محسنین کماکان ۱۰ هزار و ۳۵۶ نفر از این فرزندان، فاقد حامی هستند.

رنجکش به مستحکم و دیرینه بودن سنت حسنه احسان به ایتام در اصفهان اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون در استان، نیکوکارانی هستند که حمایت از ده‌ها فرزند یتیم و یا با سرپرست ناتوان را بر عهده‌دارند و ماهیانه و به‌طور منظم مبالغی را به‌حساب این نیازمندان واریز می‌کنند.

وی بابیان اینکه سعی می‌شود در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین هر فرزند دارای چند حامی باشد، گفت: ۵۶ هزار نیکوکار اصفهانی از ۱۷ هزار و ۴۶۷ نفر از ایتام و فرزندان محسنین همشهری خود حمایت می‌کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه ۱۶۲ نفر از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد دارای بیماری صعب‌العلاج هستند، گفت: این فرزندان نیازمند مبتلابه یکی از بیماری‌های سرطان، هموفیلی، کلیه، فلج، قلب و عروق، کبد، سندروم‌های ژنتیکی و امثال آن هستند.

رنجکش این فرزندان را نیازمند مراقبت و مساعدت بیشتر دانست و افزود: همشهریان نیکوکار اصفهانی می‌توانند برای اطلاع از وضعیت چنین ایتامی در منطقه محل سکونت و یا زادگاه خود به دفاتر کمیته امداد مراجعه کنند و این نهاد را در یاری‌رسانی به این محرومان همراهی کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان با اشاره به وجود امکان مشارکت غیرحضوری در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین گفت: مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با مراجعه به تارنمای mohsenin.ir بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام به حمایت از فرزندان یتیم و نیازمند همشهری خود کنند.