از هفته دوم لیگ برتر سپیدرود رشت در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف سپاهان می رود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت باشگاه سپیدرود، تیم سپیدرود رشت که در لیگ هفدهم از لیگ دسته یک به لیگ برتر صعود کرد در فصل گذشته بر خلاف عملکرد مطلوب تیم پارس جنوبی جم کارش در هفته های پایانی به اما و اگر کشیده شد و در لیگ برتر ماندنی شد.

البته این تیم از همان زمان صعود به لیگ برتر دچار مشکلات و حاشیه های عدیده ای بود که تا یک هفته به پایان رقابت های لیگ هجدهم نیز این حواشی برقرار و باقی بود و آنان به همین دلیل در هفته نخست رقابت های لیگ برتر مقابل تیم سایپا با نتیجه ۳ بر صفر شکست سنگینی خوردند و با این شرایط «خداداد عزیزی» باید با تیمش از پرافتخارترین تیم لیگ برتر در ورزشگاه شهید عضدی رشت پذیرایی کند.

البته تیم سپاهان نیز در فصل گذشته شرایط مطلوبی نداشت اما در فصل جاری مسئولان این تیم با سپردن هدایت تیمشان به «امیر قلعه نویی» بنا دارند با او بار دیگر در صدر جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر بدرخشند.

این تیم در هفته اول میزبان تیم تازه صعود کرده صنعت نفت آبادن به لیگ برتر بود و به زحمت یک امتیاز از این تیم گرفت.

اما این واقعیت تیم سپاهان نیست و آنان با اضافه شدن بازیکنانی همانند بختیار رحمانی، خالد شفیعی، استنلی کی روش، مهدی کیانی، محمد ایرانپوریان و سجاد شهباززاده یک تیم کامل شده و باید منتظر نتایج درخشان آنها در لیگ هجدهم باشیم.

سپیدرود – سپاهان؛ نبرد ژنرال و حماسه‌ساز ملبورن

وضعیت سپیدرود نسبت به فصل گذشته اصلا تغییر نکرده و این تیم همچنان مشکلات فراوانی دارد. ضمن اینکه این فصل دعوای مالک‌ها را هم این تیم اضافه کنید.

سپیدرود هفته گذشته بدترین باخت هفته اول را متحمل شد و این هفته هم مقابل تیمی قدرتمند‌تر قرار می‌گیرد. سپاهان نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی داشته و اکنون به عنوان یک مدعی قهرمانی وارد لیگ می‌شود.

باید دید سپیدرود با حضور هوادارانش چه شرایطی پیدا خواهد کرد و آیا حضور پرشمار آنها باعث می‌شود که سپیدرود بتواند مقابل سپاهان پیروز شود یا بازهم یاران خداداد عزیزی یک باخت دیگر را متحمل  می‌شود.

خداداد در فوتبال ایران ملقب به حماسه‌ساز ملبورن است و امیر قلعه‌نویی هم واژه ژنرال را در فوتبال ما یدک می‌کشد و اکنون شاهد تقابل این دو مربی هستیم.