فرمندار آستارا در جلسه شورای ترافیک اظهار کرد: از نظر تامین بنزین در شهرستان آستارا هیچ مشکلی وجود ندارد ومخازن جایگاه‌های شهرستان دارای مقدار بنزین مورد نیاز هستند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، یونس رنجکش در جلسه شورای ترافیک آستارا بیان کرد: متاسفانه به دلیل پخش یکسری اخبار در فضای مجازی در روزهای گذشته در سطح استان گیلان پمپ بنزین های استان و به تبع ان در روز گذشته شهرستان آستارا شاهد حضور افراد و خودروهای مختلف برای تهیه بنزین بود.

فرمندار آستارا ادامه داد:  افزایش بیش از حد تقاضا برای بنزین در شهرستان منجر به ایجاد صفهایی از خودروها در مقابل جایگاه های فروش بنزین شده بود که به مرور این وضعیت عادی شد.

رنجکش اظهار کرد: از نظر تامین بنزین در شهرستان آستارا هیچ مشکلی وجود ندارد ومخازن جایگاه‌های  شهرستان دارای مقدار بنزین مورد نیاز هستند.

به گفته وی؛ باید تلاش شود با اطلاع رسانی به موقع و شفاف به مردم از هرگونه سوء برداشت و شایعه نیز جلوگیری کرد و مردم نیز در نظر داشته باشند که انبار کردن بنزین در منازل و یا مکان های دیگر از نظر ایمنی صحیح نمی باشد و خطراتی را نیز برای آنان به دنبال دارد.

رنجکش از مردم خواست تا با تدبیر با موضوعات و شایعات در فضاهای اجتماعی برخورد کرده و فرصت مدیریت فضا و امکانات را به مسئولان بدهند.