مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: ما باید به سمتی هزینه کنیم که تمامی مردم شاد شوند و وقتی دیدم مردم خواهان این هستند که من تراکتورسازی را خریداری کنم به خاطر ادای دین به مردم آذربایجان و خوشحال کردن هواداران تراکتور نسبت به این موضوع اقدام کردم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در تبریز، مالک باشگاه تراکتورسازی  در جمع خبرنگاران طی سخنانی اظهار داشت: من هم یک هوادار تراکتور هستم و برای خدمت به این تیم آمدم و قرار نیست من را در حوزه مدیریتی این تیم ببینید. در حال حاضر تلاش می‌کنیم تا تیم خوبی آماده کنیم. بازیکنان خوب فوتبال ایران با توجه به نگاه خاص کی‌روش به لژیونرها در خارج از ایران بازی می‌کنند و به این دلیل جذب بازیکن طراز اول دشوار شده است.

زنوزی با بیان اینکه هفته گذشته روند واگذاری باشگاه تراکتورسازی تبریز به او به پایان رسیده است، گفت: یک سری مسائل جزئی باقی‌مانده است که به‌زودی پایان می‌یابد و پس‌ازآن هیئت‌مدیره و مدیرعامل باشگاه معرفی خواهند شد. ما تلاش می‌کنیم آینده خوبی برای این باشگاه ترسیم کنیم.

تلاش می‌کنیم باشگاه تراکتورسازی نخستین باشگاه اقتصادی فوتبال کشور باشد که درآمدزایی می‌کند

او ادامه داد: بعضاً از من می‌خواهند که یک مدیرعامل ورزشی برای باشگاه انتخاب کنم ولی همه جای دنیا مدیران اقتصادی را برای باشگاه‌های حرفه‌ای انتخاب می‌کنند. در فوتبال خصوصی پس از چند سال هزینه کردن مالکیت ممکن است از این موضوع خسته شود ولی اگر یک باشگاه اقتصادی باشد، این موضوع پیش نمی‌آید. ما تلاش می‌کنیم باشگاه تراکتورسازی نخستین باشگاه اقتصادی فوتبال کشور باشد که درآمدزایی می‌کند.

زنوزی

مالک باشگاه تراکتورسازی درباره مذاکراتی که برای جذب بازیکنان خارجی و داخلی انجام داده‌اند، بیان کرد: با یک بازیکن آسیایی نیز مذاکره کردیم که در تبریز حاضر می‌شود و قصد داریم یک خرید دیگر از اروپا داشته باشیم. ما حاضر نیستیم با بازیکنان خارجی قرارداد یک‌ساله ببندیم و می‌خواهیم با بازیکنانی که رزومه خوبی هم دارند قراردادهایی بلندمدت داشته باشیم.

زنوزی با بیان اینکه به بازیکنان ملی‌پوش هم برای حضور در تراکتورسازی پیشنهاد داده، اظهار کرد: امسال هم ما به اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، رضا قوچان نژاد، رامین رضاییان و چندین بازیکن خوب تیم ملی پیشنهاد دادیم و حتی بحث رقم پیشنهادی هم نداشتیم و قصد داشتیم هر طور که شده این نفرات را جذب کنیم ولی این نفرات قصد حضور در فوتبال ایران را نداشتند.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد:علی کریمی، سروش رفیعی، مهدی ترابی و جپاروف ازجمله بازیکنانی بودند که خبر مذاکرات ما به بیرون درز پیدا کرد و به این دلیل سیستم خرید بازیکن را از باشگاه خارج کردم و مذاکرات با بازیکنان خارجی را به دفتر ترکیه منتقل کردم.