فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف بیش از 14 هزار قرص روان‌گردان و شش هزار و 750 سی‌سی شربت متادون به همراه مقداری داروهای غیرمجاز توسط مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ بهروز سرتیپ نیا ضمن اعلام کشف مقادیر زیادی قرص روان‌گردان، اظهار کرد: به دنبال کسب اطلاع مبنی بر اینکه شخصی دریکی از خیابان‌های شهر اسلام آبادغرب اقدام به توزیع قرص‌های روان‌گردان و داروهای غیرمجاز می‌کند، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با استفاده از شگردهای پلیسی و انجام گشت‌های نامحسوس، محل کسب فرد موردنظر را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه، وی را دستگیر کردند.

سرتیپ نیا تصریح کرد: در بازرسی از مغازه متهم، 14 هزار و 530 عدد انواع قرص روان‌گردان و داروی غیرمجاز و همچنین شش هزار و 750 میلی‌لیتر شربت متادون کشف شد.

فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب همچنین از معرفی متهم به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم مناسب خبر داد و گفت: مغازه این شخص تا اطلاع ثانوی پلمپ است.

سرتیپ نیا مبارزه با سوداگران مرگ را یکی از اولویت‌های پلیس برشمرد و گفت: پلیس قاطعانه با چنین افرادی که عامل توزیع قرص روان‌گردان در سطح استان هستند، برخورد می‌کند.