فرماندار بندرعباس گفت: معیشت و اشتغال مرزنشینان امری ضروری است و تسریع در روند خدمت رسانی به کلیه مرزنشینان در دستور کار دستگاههای اجرایی و شرکت های تعاونی قرار گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «احمد پویافر» در جلسه بررسی مسائل و مشکلات مرزنشینان شهرستان بندرعباس، اظهار داشت: با توجه به مرزی بودن شهرستان بندرعباس مردم حق دارند از مزایای قانونی بازارچه های مرزی استفاده نمایند و دراین راستا مسئولین و مدیران عامل تعاونی‌های مرزنشینان خود را پاسخگو،خادم و خدمتگزار مردم بدانند.

وی با بیان اینکه دولت برنامه و طرح های مهمی برای افزایش درآمد و بهبود وضع معیشت مرزنشینان در دست اقدام دارد گفت: کارت مرزنشینی می تواند در تامین بخشی از مصارف معیشتی و نیازمندی های مرزنشینان نقش اساسی ایفا کند.

این مقام مسئول اضافه کرد: تعاونی های مرزنشینان باید در چارچوب قانون گام برداشته و در غیر این صورت برابر ضوابط دستگاههای مربوطه اقدام خواهند نمود.

فرماندار بندرعباس در پایان بیان کرد: معیشت و اشتغال مرزنشینان  امری ضروری است و تسریع در روند خدمت رسانی به کلیه مرزنشینان در دستور کار دستگاههای اجرایی و شرکت های تعاونی   قرار گرفته شد.