تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در بازی نخست خود در لیگ برتر، مقابل استقلال خوزستان صف‌آرایی می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در تبریز، هفته نخست مسابقات لیگ برتر فوتبال، فردا (جمعه) با برگزاری چهار دیدار پیگیری می‌شود و دو تیم ماشین‌سازی و استقلال خوزستان دیگر دیدار روز جمعه را از ساعت ۲۰ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌کنند.

گسترش فولاد که به علت مالکیت زنوزی در تراکتورسازی مجبور شد نامش را به ماشین‌سازی تغییر دهد

گسترش فولاد که به علت مالکیت زنوزی در تراکتورسازی مجبور شد نامش را به ماشین‌سازی تغییر دهد، فعالیت خاصی در پنجره نقل و انتقالات نداشت و به نظر می‌رسد تمام تمرکز مالک سابق این تیم روی تراکتورسازی باشد.

ماشین سازی تبریز

استقلال خوزستان هم مانند نخستین حریفش در لیگ هجدهم، تنها وحید حمدی‌نژاد را جذب کرد و بسیاری از بازیکنان اصلی خود یعنی موسی کولیبالی، دانیال ماهینی و وحید شیخ‌ویسی را از دست داده و با سرمربی جدید خود یعنی داریوش یزدی لیگ را آغاز می‌کند.

طبق برنامه، دیدار ماشین‎سازی و استقلال خوزستان باید از ساعت ۲۰ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار می‎شد، اما به دلیل استاندارد نبودن نور ورزشگاه، سازمان لیگ تصمیم گرفت بازی را به ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز منتقل کند.

با این حال، بار دیگر بحث برگزاری این بازی در ورزشگاه بنیان دیزل مطرح شده است. گویا تیم استقلال خوزستان اعلام کرده که حاضر است زودتر از ساعت مقرر و حوالی ساعت ۱۸ هم به میدان برود. باشگاه استقلال خوزستان موافقت خود با برگزاری زودتر از موعد بازی را به صورت شفاهی اعلام کرده است.