از امشب هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال و بطور ویژه برای رشتوندان با بازی سپیدرود و سایپا دوباره داغ می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت باشگاه سپیدرود رشت، از امشب تنور رقابت های باشگاهی ایران دوباره داغ می شود، رقابت هایی که سال هاست لقب حرفه ای شدن را یدک می کشد اما به قدری کمبود و مشکلات دارد که دیگر کسی دلخوشی به حرفه ای برگزار شدن آن ندارد!

سالی که نکوست از بهارش پیداست! سپیدرود از همین ابتدا با جنجال های مالکیتی روبرو شد تا جایی که تنها یکی دو روز قبل دادگاه رای به برنده شدن مالکان جدید در راه خرید باشگاه داد تا خداداد عزیزی که با ریسکی بالا سکان هدایت تیم رادر دست گرفت، نفسی به راحتی بکشد.

غزال تیزپای فوتبال ایران خوب می داند مشکلات گریبانگیر سپیدرود کم نیست اما با این وجود ریسک هدایت تیم را پذیرفت تا طرفداران پرشمار رشتی امیدوار به این چهره دوست داشتنی فوتبال ایران گام به دومین تجربه خود در لیگ برتر بگذارند.

سپیدرود فصل قبل هم دستخوش اتفاقات تلخ و ناخوشایند زیادی بود اما در نهایت با علی کریمی در لیگ برتر ماندنی شد غافل از این که چنین موفقیتی در تابستان تحت الشعاع جنجال های مالکیتی قرار خواهد گرفت.

با این وجود می تواند از این تیم گیلگ به عنوان یکی از تیم هایی نام برد که برای بقا و فرار از سقوط چشم به فرار با غزال دوخته است چون تیمی که فعلا در اختیار دارد شرایط سنی بالا و کمبودهای زیادی دارد.

گفتنی است؛ نخستین مسابقه سپیدرود در لیگ برتر در حالی شامگاه پنجشنبه آغاز می شود که هواداران پرتعداد این تیم به احتمال فراوان از تماشای زنده این مسابقه محروم خواهند بود.