فردا پنج شنبه چهارم مرداد ماه سوت آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به صدا درمی آید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  سایت باشگاه سپیدرود، فردا پنج شنبه چهارم مرداد ماه سوت آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به صدا درمی آید.

تنها دیدار هفته نخست لیگ برتر فصل هجدهم که روز پنج شنبه قرار است برگزار شود سایپا و سپیدرود برگزار می کنند.

شاگردان علی دایی که فصل گذشته در هفته های پایانی با نتایج خوبی که کسب کردند توانستند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند، حالا با انگیزه مضاعف برای فصل جدید لیگ را آغاز می کنند.

نارنجی پوشان سایپا در فصل نقل و انتقالات بازیکنانی همانند رحیم زهیوی، عبدالله ناصری، علی دشتی، امین حاج محمدی و معین عباسیان را به خدمت گرفتند و بازیکنان خوبی از جمله اخباری، محمد دانشگر، صیاد منش، ایوب کلانتری، علی قلی زاده، حامد شیری و مهدی زاده را از دست دادند.

البته مهدی ترابی با وجود اینکه به پرسپولیس پیوسته است اما طبق توافق صورت گرفته میان مسئولان ۲ تیم پرسپولیس و سایپا این بازیکن در نیم فصل اول در تیم سابقش بازی می کند و بعد از پایان محرومیت به پرسپولیس بازمی گردد.

سپیدرود

در مقابل سپیدرود رشت که فصل گذشته ماندنش در لیگ برتر را مسجل کرد و امسال برای دومین سال پیاپی حضور در این لیگ را تجربه می کنند با جذب کورش ملکی و یعقوب ملکی امیدوار است تا در بازی نخست در خانه حریف شکست نخورد.

دعوای ادامه دار مالکیت

شاگردان علی دایی قصد دارند از میزبانی خود استفاده کنند و با برتری برابر تیم تازه وارد سپیدرود رشت گام اول را در لیگ برتر محکم بردارند و به نظر نمی رسد کار سختی مقابل این تیم شمالی داشته باشند.

در آن طرف، تیم سپیدرود رشت که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده است از لحاظ مالکیتی در وضعیت بحرانی به سر می برد. مالکیت این باشگاه بین تن زاده و نوین دست به دست می شود و چند روز یک بار شاهد تغییرات در مربیگری این تیم هستیم.

البته تن زاده اعلام کرده که مالکیت باشگاه سپیدرود رشت را برعهده گرفته است و مدارک و اسناد لازم هم در اختیار دارد.

علاوه بر این یک روز به شروع بازی های لیگ هجدهم باقی مانده است اما بازیکنان تیم سپیدرود رشت به علت پرداخت نشدن مطالباتشان در تمرینات شرکت نمی کنند و باید دید وضعیت مالکیت این تیم به چه صورت می شود؟!

سایپا – سپیدرود؛ نبرد دایی و خداداد

نارنجی پوشان تهرانی به مصاف تیم پرحاشیه سپیدرود خواهد رفت. تیمی که دو مالک پیدا کرد اما در نهایت یکی از این سپیدرود ها به رسمیت شناخته شد!

واکنش نیمکت این دو تیم دیدنی تر از بازی بازیکنان در میدان است جایی که دو ملی پوش قدیمی فوتبال ایران خداداد عزیزی و علی دایی مقابل یکدیگر قرار می گیرند!

هر دو از محبوب ترین پیشکسوتان فوتبال ایران محسوب می شوند و طبیعی است که علی دایی شرایط بهتری دارد و روی کاغذ شانس پیروزی بیشتری دارد.