رئیس اداره مخابرات شهرستان ماسال از رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در مناطق روستایی شالما، بی تم، چماچار، خروم و بخشی از شهر شاندرمن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، جهانگیر بهشتی، با اشاره به وجود برخی از محدودیت ها و مشکلات مخابراتی در مناطق مذکور، گفت: با پی گیری های فرماندار و نماینده شهرستان و مساعدت شرکت مخابرات استان در راستای حل مشکلات ارتباطی مخابراتی این مناطق که هم اکنون از تلفن بیسیم و WLL استفاده می کنند کلیه این مناطق  به دکل های تلفن همراه مجهز می شوند و مردم این مناطق می توانند از طریق تلفن همراه مشکلات ارتباطی خود را برطرف کنند.

اینترنت پرسرعت wifi در روستای شالمای ماسال راه اندازی شد

وی با بیان اینکه با اجرایی شدن این پروژه، مشکل عدم آنتن دهی تلفن همراه در بخشی از مسیر ییلاقی ماسال رفع می شود، افزود: با توجه به آغاز اجرای این پروژه از ابتدای مرداد، احتمال دارد در شبکه تلفن WLL شاهد اختلالاتی به مدت یک هفته باشیم که پیشاپیش از مردم این مناطق پوزش می طلبیم.

رئیس مخابرات ماسال همچنین، خاطر نشان کرد: با توجه به پی گیری های به عمل آمده برای اولین بار در سطح روستاهای شهرستان، اینترنت پرسرعت wifi در روستای شالمای ماسال راه اندازی شد.