مدیرکل بنیاد گیلان از برگزاری جشنواره «ایثار اجتماعی» در استان خبر داد و گفت: جشنواره «ایثار اجتماعی» یکی از مولفه های مورد نیاز جامعه در برهه کنونی و در راستای پیوند با فرهنگ ایثار و شهادت در استان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، عبدالله پاکاری با بیان اینکه سالانه در گیلان بیش از 900 یادواره برگزار می شود، گفت: گیلان سهم 4.5 برابری از برگزاری یادواره های کشور را به خود اختصاص داده است.

وی از برگزاری جشنواره «ایثار اجتماعی» در استان خبر داد و افزود: جشنواره «ایثار اجتماعی» یکی از مولفه های مورد نیاز جامعه در برهه کنونی و در راستای پیوند با فرهنگ ایثار و شهادت در استان برگزار خواهد شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان قالب های جشنواره مذکور را شعر، نماهنگ و متن ادبی عنوان و خاطرنشان کرد: فرصت جمع آوری آثار و داوری جشنواره تا بهمن ماه سال جاری است.

برگزاری کنگره ملی شهدای ترور با محوریت شهیدان انصاری و نورانی

پاکاری اختتامیه جشنواره را اسفندماه سالجاری همزمان با روز بزرگداشت شهدا دانست و گفت: تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران از دیگر برنامه های این جشنواره است.

وی در پایان از برگزاری کنگره ملی شهدای ترور با محوریت شهیدان انصاری و نورانی در استان خبر داد و اظهار کرد: ۱۷ هزار شهید ترور داریم که سهم گیلان ۱۴۰ شهید است.