تیم والیبال نوجوان استان قم درمسابقات قهرمانی کشور با پیروزی مقابل اردبیلی ها برای بازی سوم خود آماده می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم،رقابت‌های والیبال قهرمانی نوجوانان کشور در سطح سوم به میزبانی  سنندج در حال برگزاری است که تیم نوجوانان استان قم طی روزهای جمعه و شنبه ۲ بازی در این رقابت‌ها برگزار کرده است.

ایزانلوبااشاره به مسابقات گفت: پسران والیبالیست قم روز جمعه در اولین مسابقه خود در یک بازی نزدیک و نفس گیر در ست پنجم مسابقه برابر تیم والیبال هرمزگان موفق نبودند و ۳ بر ۲ بازنده شدند اما به لطف کسب ۲ ست از حریف، صاحب یک امتیاز از این بازی شدند.

سرپرست هیئت والیبال استان قم گفت: دومین مسابقه تیم والیبال نوجوانان پسر قم روز یکشنبه برگزار شد که بلند قامتان آینده ساز قم در مسابقه برابر اردبیل ۳ بر صفر به پیروزی رسیدند و ضمن کسب اولین برد در این رقابت‌ها، در جدول ۴ امتیازی شدند.

ایزانلو بیان داشت: تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در دو گروه و پس از ۵ روز مسابقه، مرحله اول کار خود را پشت سر می‌گذارند و تیم والیبال قم در ادامه دیدارهای خود امروز نیز در سنندج به میدان خواهد رفت و دومین پیروزی را جستجو می‌کند.

وی عنوان کرد: تیم نوجوانان دختر قم نیز هفته گذشته در رقابت‌های نوجوانان دختر دسته سوم کشور به مقام چهارم رسید و جایزه تیم اخلاق این دوره از رقابت‌ها را از آن خود کرد.