یکی از اساتید حوزه علمیه قم گفت: حضرت علی اکبر(ع)، حضرت قمر بنی هاشم(ع) و حضرت معصومه(س) سه امامزاده ای هستند که زیارتنامه آنها توسط امام معصوم روایت شده که نشان از جایگاه این امامزادگان والا مقام دارد.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم، در آیین خطبه خوانی و غبارروبی حرم حضرت معصومه(س) که با حضور جمعی از اعضای خانه مطبوعات و همچنین جمعی از خبرنگاران و عکاسان از خبرگزاری‌ها، نشریات و‌ پایگاه‌های اطلاع‌رسانی استان قم برگزار شد، حجت الاسلام محمداسماعیلی بااشاره به جایگاه حضرت معصومه گفت:براساس روایت،هرکس حضرت معصومه رازیارت کند،14معصوم رازیارت کرده است.

وی با بیان این که زیارتنامه تنها سه تن از امامزادگان توسط امام معصوم نقل شده است، ادامه داد: حضرت علی اکبر(ع)، حضرت قمر بنی هاشم(ع) و حضرت معصومه(س) سه امامزاده ای هستند که زیارتنامه آنها توسط امام معصوم روایت شده که نشان از جایگاه این امامزادگان والا مقام دارد.

وی با اشاره به اینکه حرم حضرت معصومه(س) دارالشفاء است گفت: افراد بسیاری در طول تاریخ با توسل به این بانوی با کرامت شفا گرفته اند که برخی در تاریخ ثبت شده است.

لازم به ذکر است ، از 24 تیرماه همزمان با سالروز میلاد حضرت معصومه(س) و تا سوم مردادماه سالروز ولادت امام رضا(ع) دهه کرامت نامگذاری شده است