فرماندار رشت در جلسه کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه‌گذاری شهرستان، بر ایجاد تغییر در شیوه مدیریتی مدیران شهرستان رشت طی چند روز آینده تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید محمد احمدی در جلسه کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه‌گذاری شهرستان رشت با انتقاد از عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهرستان رشت در راستای اجرای طرح تکاپو گفت: مدیران اجرایی شهرستان رشت اراده کافی برای اجرای طرح تکاپو را ندارند.

وی افزود: تعارفات سبب شده است تا وضعیت فعالیت رشت در طرح تکاپو نامناسب باشد.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به ارائه گزارش نادرست مدیران در چنین جلساتی عنوان داشت: هر مدیری در جلسات شرکت می‌کند می‌گوید وضعیت عملکرد ما عالی است اما مشاهده و مستندات خلاف حرف آن‌ها را نشان می‌دهد.

احمدی با اشاره به عملکرد ضعیف ادارات شهرستان رشت در راستای اجرای طرح تکاپو گفت: من به این باور رسیده‌ام که برخی دستگاه‌ها تمایل ندارند که شهرستان رشت اعتبارات مربوط به طرح تکاپو را دریافت کند و قطعاً نمود عملکرد آن‌ها برای مردم مشخص می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت عدم تسلط مدیران اجرایی شهرستان رشت به لایه‌های ادارات خود را نشان از ضعف مدیریتی دانست و اظهار داشت: اینکه مدیری بگوید پرونده‌های من در سطوح استانی معطل مانده نشان از ضعف مدیریتی دارد.

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر اینکه اراده‌ای برای رفع مشکلات اقتصادی با استفاده از ظرفیت طرح تکاپو در میان برخی از مدیران شهرستان رشت دیده نمی‌شود خاطرنشان کرد: طی چند روز آینده باید تغییراتی در شیوه مدیریتی مدیران اعمال شود.

احمدی با انتقاد از عملکرد ادارات ورزش و جوانان، گردشگری و جهاد کشاورزی شهرستان رشت در زمینه اجرایی شدن طرح تکاپو تصریح کرد: تمام بخشداران می بایستی گزارشات روزانه و دقیقی از عملکرد خود در بخش را به فرمانداری ارائه نمایند.