دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان در مراسم تجلیل از دست اندر کاران برگزاری نخستین المپیاد ورزشی دانش آموزی سما منطقه شمال کشور با بیان اینکه گیلان یک استان فرهنگی، دانش خیز و ورزش دوست است ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک با حمایت مسئولان، سما گیلان تیم های ورزشی قوی برای شرکت در المپیاد ها و مسابقات ورزشی در سطح استان و کشور داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمد نیک پسند  در مراسمی که در سالن آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت برگزار شد، از زحمات همه دست اندر کاران برگزاری نخستین المپیاد ورزشی دانش آموزی سما منطقه شمال کشور به میزبانی سما واحد رشت و همچنین حضور با شکوه سما در دومین نمایشگاه تکنولوژی نوین آموزشی و هوشمند سازی مدارس گیلان  تقدیر و تشکر کرد.

همدلی بین سمائیان موجب برگزاری باشکوه تر المپیاد ورزشی سما شد

وی با بیان اینکه همدلی بین سمائیان موجب برگزاری باشکوه تر مراسم مذکور بوده است، افزود: دکتر منظری توکلی این قول را داده است که در آینده برای برگزاری مراسم های بزرگ چه در سطح مدارس و آموزشکده حمایت های مالی بیشتری داشته باشد.

تقدیر از عوامل اجرایی +المپیاد ورزشی

نیک پسند با بیان اینکه گیلان یک استان فرهنگی، دانش خیز و ورزش دوست است ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک با حمایت مسئولان، سما گیلان تیم های ورزشی قوی برای شرکت در المپیاد ها و مسابقات ورزشی در سطح استان و کشور داشته باشد.

هزینه بودجه های مالی برای برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی نوعی برندسازی برای سما استان گیلان است

وی با اشاره به اینکه هزینه بودجه های مالی برای برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی نوعی برندسازی برای سما استان گیلان است ادامه داد: در المپیاد مذکور دوستان خیلی با قدرت درخشیدند.

این مسئول ضمن تشکر از همکاران در سایر بخش ها به ویژه بخش آموزشی و پژوهشی از برگزارکنندگان نمایشگاه دومین نمایشگاه تکنولوژی نوین آموزشی و هوشمند سازی مدارس گیلان  که همزمان با برگزاری المپیاد ورزشی در رشت آغاز بکار کرده بود نیز تقدیر کرد.

نیک پسند در خاتمه یادآور شد: بودجه های مالی سما باید برای توسعه هرچه بیشتر اهداف این سازمان هزینه شود.

تقدیر از عوامل+ اجرایی المپیاد ورزشی

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از عوامل اجرایی برگزار کننده المپیاد ورزشی دانش آموزشی متوسطه دوره دوم پسران سما منطقه شمال کشور و دومین نمایشگاه تکنولوژی نوین آموزشی و هوشمند سازی مدارس گیلان تجلیل شد.

 نخستین المپیاد ورزشی مقطع متوسطه دوره دوم پسران سما منطقه شمال کشور به مدت سه روز با حضور 7 استان گیلان، مازنداران، خراسان رضوی، کردستان، آذربایجان غربی، اردبیل و تهران در دو رشته فوتسال و تنیس روی میز به میزبانی سما واحد رشت برگزار شد.

گفتنی است؛ در این المپیاد تیم فوتسال سما استان گیلان به مقام قهرمانی رسید.