صید جعفر فلاحی «نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان لرستانی» به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد بستری شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، صید جعفر فلاحی «نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان باسابقه لرستانی» به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد بستری شد.

بر اساس این گزارش، صید جعفر فلاحی از هنرمندان باسابقه لرستان به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان تخصصی قلب خرم‌آباد بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

این در حالی است که در حین جراحی، جعفر فلاحی با مشکل انعقاد خون مواجه و تیم پزشکی پس از ساعت‌ها تلاش، موفق به حل مشکل پیش آمده می‌شوند.

بنا بر اعلام همسر صید جعفر فلاحی، عمل جراحی این هنرمند نامدار لرستانی با موفقیت صورت گرفته و وضعیت عمومی وی مساعد است.

به گفته کورانی، جعفر فلاحی بیش از 10 روز در بخش قلب بیمارستان شهید مدنی بستری بوده و صبح فردا مرخص خواهد شد اما، 2 عمل جراحی دیگر در پیش‌رو دارد که در آینده نزدیک صورت خواهند گرفت.

تا این لحظه، متولیان فرهنگ و هنر لرستان از فلاحی عیادت نکرده‌اند

هما کورانی با انتقاد از عدم پیگیری وضعیت درمانی جعفر فلاحی از سوی مدیران صدا و سیمای مرکز لرستان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، گفت: متاسفانه تاکنون هیچ‌یک از مدیران دستگاه‌های فرهنگی و هنری استان از این هنرمند باسابقه عیادت نکرده‌اند که این امر باعث تعجب و تاسف است چرا که فلاحی، عمر خود را در راه اعتلای فرهنگ و هنر لرستان صرف کرده است.

گفتنی است، صید جعفر فلاحی آثاری همچون بی‌پلامار، مرگ قناری، پوستر پرماجرا، سریال کوچ، فیلم سینمایی به سوی روزهای خوشبختی و بسیاری آثار دیگر را در کارنامه هنری خود دارد.

جعفر فلاحی بی پلامار

خبرگزاری موج، برای این هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون لرستان آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت دارد.