معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت:ساعات کارى ادارات کردستان از روز یکشنبه مورخ ٢٤ تیرماه تا پایان مرادماه ساعت ٦:٣٠ صبح آغاز مى‌شود.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛حسین فیروزی اظهار داشت:ادارات کردستان یک ساعت زودتر شروع به کار مى‌کنند.

  معاون هماهنگى امور اقتصادى و توسعه منابع استاندارگفت: در راستاى تصمیمات و تدابیر هیات دولت در خصوص صرفه جویى در مصرف انرژى و لزوم مدیریت آن در شرایط افزایش دماى تابستان، على الخصوص کاهش و کنترل مصرف انرژى در بخش دولتى، ادارات کردستان از روز یکشنبه  ٩٧/٤/٢٤ تا پایان مردادماه از ساعت ٦:٣٠ صبح شروع به کار مى کنند. 

حسین فیروزى در این خصوص افزود: روزهاى شنبه تا چهارشنبه ساعت کارى ٦:٣٠ لغایت ١٣:٣٠ و روزهاى پنجشنبه ٦:٣٠ لغایت ١٢:٤٥ تعیین شده است. 

وى تاکید کرد: لازم است به گونه اى نظارت و برنامه ریزى شود که ضمن حضور به موقع کارکنان، در خدمت رسانى به مراجعین و مردم کوچکترین خللى وارد نشده و این تصمیم به رضایتمندى ارباب رجوع و همچنین رعایت حداکثرى صرفه جویى در مصرف برق در دستگاه هاى اجرایى استان گردد. 

فیروزى خاطرنشان کرد: پایان کار دبیرخانه کارگروه اشتغال، بانک‌هاى عامل تسهیلات اشتغالزایى و همچنین میزکار اشتغال در دستگاه هاى اجرایى از شمول این بخشنامه مستثنى خواهند بود.