حامد لعل بخش گفت: جهت ارائه خدمات بهینه و کسب رضایت اصناف، کسبه و شهروندان کرمانشاهی با همکاری حوزه معاونت خدمات شهرداری و عمرانی شهرداری کرمانشاه و سازمان میدان‌ها میوه و تره‌بار اقدامات مناسبی در راستای بازپیرایی محوطه بازار روز میدان آزادی انجام‌گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرپرست شهرداری کرمانشاه از ساماندهی محوطه بازار روز میدان آزادی کرمانشاه خبر داد و افزود: به دلیل مرکزیت قرار گرفتن بازار روز میدان آزادی کرمانشاه، بازپیرایی این محوطه در دستور کار قرارگرفته است.

وی افزود: علاوه بر روکش آسفالت و لکه‌گیری به مساحت هزار مترمربع و تعبیه 165 تن آسفالت، مرمت و شستشوی باکس‌های زباله داخل محوطه، شستشوی داخل و خارج بازار روز،  نصب روشنایی و دکل‌های نورپردازی مناسب در شب، رفع سد معبر و جمع‌آوری تمامی لوازم اضافه در سطح محوطه بازار روز، اقداماتی است که انجام‌گرفته است.

لعل بخش با تأکید بر اینکه علاوه بر بازار روز میدان آزادی، بازار روزهایی که نیاز به بازپیرایی دارند در دستور کار قرارگرفته است، تصریح کرد: در حال حاضر 25 بازار روز در سطح شهر تحت نظارت سازمان میدان‌ها و تره‌بار شهرداری کرمانشاه در مناطق هشت‌گانه در حال فعالیت و خدمات‌رسانی به شهروندان هستند.