فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر ازدستگیری عامل برداشت غیر مجاز از حساب شهروندان در خمینی شهرخبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ،سرهنگ علی جعفری نژاد گفت:فردی که با به دست آوردن اطلاعات کارت بانکی یکی از شهروندان اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب یکی از شهروندان کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه مبلغ 20 میلیون ریال به صورت غیر مجاز از حساب بانکی وی سرقت شده ، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتای این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد متهم با به دست آوردن اطلاعات بانکی شاکی اقدام به برداشت از حساب شهروند خمینی شهری کرده است.

این مقام مسئول عنوان داشت: پس از انجام تحقیقات ، متهم شناسائی و حسب دستور مقام قضائی دستگیر و در مواجه با مدارک و مستندات پلیس صراحتا به بزه انتسابی اقرار و انگیزه خود را سودجویی اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر به شهروندان توصیه کرد: از در اختیار قرار دادن کارت اعتباری خود به افراد غیر جداً پرهیز نمایید، رمز هایی را انتخاب کنید که غیرقابل حدس بوده و همچنین به هیچ عنوان بر روی آن یادداشت نکنید. هنگام وارد کردن اطلاعات حساب خود در پرداخت های اینترنتی حتما از کیبورد های مجازی استفاده کنید. از تلفن ثابت منزل، همراه شخصی و محل های مطمئن جهت پرداخت هزینه تلفن ثابت و همراه استفاده نمائید. در صورت پرداخت اینترنتی هزینه تلفن ثابت و همراه ، از محل های مطمئن و دارای مجوز استفاده نموده و تمامی عملیات پرداخت را شخصا انجام دهید.