رییس هیأت تنیس استان اصفهان گفت : اصفهان یکی از قطب های تنیس در کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، فرهاد رحیمی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه اصفهان از قطب های تنیس کشور است، گفت:حضور تنیس بازان استان اصفهان در تیم های ملی و برگزاری مسابقات ملی و بین المللی تنهابخشی از ظرفیت های استان اصفهان در تنیس است.

وی افزود: تنیس استان اصفهان با بیش از هزار ورزشکار حرفه ای و 10 هزار ورزشکار آماتور یکی از استان های فعال در کشور است.

رحیمی بیان داشت: ورزش تنیس در سطح بین‌المللی، ایران و استان اصفهان ظرفیت خوبی دارد و برخی از تنیس بازان نیزدر زمره محبوب‌ترین و موفق‌ترین ورزشکاران دنیا هستند.

وی گفت: تنیس نیاز به زیرساخت های مناسبی برای پیشرفت دارد که به میدان آوردن باشگاه‌ها و بخش خصوصی یکی از اقدامات مد نظر ما در این زمینه است.

نشست رییس هیات تنیس

رحیمی تصریح کرد: در استان اصفهان ورودی ورزش تنیس باید افزایش یابد که البته در این زمینه به دنبال اجرای طرح‌های استعدادیابی هستیم.

وی خاطر نشان کرد: مذاکراتی با آموزش و پرورش انجام شده است تا تنیس را به مدارس ببریم و از میان دانش آموزان مستعد استعدادیابی کنیم.

رئیس هیئت تنیس استان اصفهان گفت: اصفهان از لحاظ سخت‌افزاری، بازیکن، مربی و داور قطب اصلی تنیس کشور است که در بخش داوری پیشرفت‌های زیادی داشته است.

به گزارش موج،  مسابقات بین‌المللی ATF نوجوانان دختر در 2 گروه سنی 10 تا 12 و 12 تا 14 سال، فردا در ورزشگاه ۲۲ بهمن اصفهان به مدت هشت روز  آغاز می شود.