مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از بهره برداری از فاز نخست شهرک نمایشگاهی اصفهان تا پایان سال 97 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علی یارمحمدیان گفت: در صورتی که سهامداران به تعهدات خود عمل کنند، فاز نخست شهرک نمایشگاهی اصفهان تا پایان سال 97 به مرحله بهره‌برداری مقدماتی می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان از آذرماه 94 آغاز شد، افزود: این پروژه تا مهرماه سال گذشته و با برجا گذاشتن بدهی‌های بسیار زیاد به 32 درصد پیشرفت فیزیکی رسید اما به دلیل همین بدهی‌ها متوقف شد.

وی با بیان اینکه از مهرماه 96 تا هفته نخست تیرماه امسال، فعالیت‌های زیادی به منظور ادامه اجرای نمایشگاه بزرگ اصفهان صورت گرفت، تصریح کرد: در نخستین گام، حدود 25 میلیارد تومان بدهی شرکت نمایشگاه‌ها به بانک‌های عامل و پیمانکاران اجرایی تسویه شد تا عملیات اجرایی نمایشگاه از سر گرفته شود.

شرکت نمایشگاهها

علی یارمحمدیان با اشاره به اینکه طی 9 ماه گذشته شاهد پیشرفت 10 درصدی در عملیات اجرایی پروژه نمایشگاه بزرگ بوده‌ایم، اضافه کرد: پیشرفت کنونی پروژه به 42 درصد رسیده و در کنار آن برنامه‌ریزی برای تکمیل فاز نخست نمایشگاه بزرگ اصفهان صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در توضیح امکانات فاز نخست پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان گفت: این فاز 17 هزار مترمربع سالن نمایشگاهی را در خود جای داده و همچنین شرایط مطلوبی را برای برگزاری نمایشگاه‌ها و حضور مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان در آن فراهم خواهد آورد.