در پی درگذشت حضرت آیت الله حاج شیخ محمدرضا حدائق؛ نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در پیامی این ضایعه جانگداز را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، در پی درگذشت حضرت آیت الله شیخ محمدرضا حدائق؛ نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در پیامی این ضایعه جانگداز را تسلیت گفت.

 

متن پیام آیت الله لطف الله دژکام به مناسبت درگذشت آیت الله شیخ محمدرضا حدائق به شرح زیر است:

«« إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ‌ءٌ»»

ضایعه درگذشت عبد صالح خدا، عالم عامل، فقیه عالیقدر حضرت آیت الله آقای حاج شیخ محمدرضا حدائق قدس الله نفسه الزکیه موجب تأسّف و تألّم خاطر گردید.

ایشان که در مدت تحصیل و دوران طلبگی در محضر بزرگان دین و حضرات آیات عظامی همچون آقایان بروجردی، امام راحل، شیخ بهاء الدین محلاتی و سید نورالدین حسینی الهاشمی کسب فیض نمود، در تمامی دوران و مراحل زندگانی خود ذیّ طلبگی را مشی خود قرار داده و در راه روشنگری آحاد مردم و بیش از نیم قرن تربیت شاگردان و طلاب فاضل مکتب امام جعفر الصادق (ع) متحمل مرارت های فراوانی گردید.

رحلت جانسوز شیخ العلماء و این سرباز وفادار امام عصر (عج) که همواره مورد تمجید و تفقد حضرات آیات عظامی همچون مرعشی نجفی، خویی، بروجردی و بهاء الدین محلاتی بودند و پاسداشت مقام شامخ آن عالم جلیل القدر که موجب تکریم و بزرگداشت جایگاه فقاهت در کشور و مجامع مذهبی است را به پیشگاه مقدس آن حضرت، رهبر معظم انقلاب، مراجع بزرگوار، حوزه های علمیه، علماء اعلام و عموم مردم سومین حرم اهل بیت (ع) بالاخص بیت مکرم و فرزند برومند ایشان جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علیرضا حدائق حفظه الله تعالی تسلیت عرض نموده حشر با اولیاء الله و علوّ درجات و غفران و رحمت الهی را برای ایشان از خداوند متعال خواستارم.

از عموم مردم ولایت مدار فارس جهت شرکت در مراسم تشییع و ترحیم آن فقید سعید دعوت به عمل می آید.

والـسلام

لطف الله دژکام

نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز