مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: در سه ماه اول امسال در مجموع بیش از 670 شکایت، درخواست، پیشنهاد و ... از طرق مختلف به سامانه رسیدگی به شکایات و درخواست های گاز گیلان ارسال شده که این مهم نشان دهنده سهولت ارتباط مردم و مشترکین با شرکت می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: در سه ماه اول سال جاری در مجموع تعداد مراجعات مردمی 31 مورد بوده که پس از تکمیل فرم درخواست توانستندبا اینجانب و یا مسئولین مربوطه دیدار و طرح موضوع نمایند.

وی ادامه داد: پس از طرح درخواست و مشکل توسط ارباب رجوع، دستور اقدام لازم برای رسیدگی به درخواست ها صادر شده و موارد درخواستی توسط روابط عمومی پیگیری و پاسخ لازم به آنها داده شده است.

بیشترین موضوع مراجعه هفتگی مربوط به درخواست شبکه و نصب علمک (42 درصد)

 اکبر اظهار کرد: بیشترین موضوع مراجعه هفتگی مربوط به درخواست شبکه و نصب علمک (42 درصد) بوده که بیشتر این موارد هم در رابطه با منازل فاقد سند و پروانه ساخت (نسقی)بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان افزود: همچنین مشکل صورت حساب گاز و درخواست اشتغال به کار به ترتیب با 17 و 11 درصد در رده بعدی موضوعات مراجعات حضوری قرار دارد.

وی از نکات قابل توجه مراجعات مردمی در سه ماه اول 97 را حضور تنها یک مراجعه کننده با درخواست گازرسانی به روستا عنوان نمود و اظهار کرد: با تدبیر دولت و تصویب بند "ق" تبصره 2 قانون بودجه سال 93، مصوبه شورای اقتصاد برای گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار صادر شد و شرکت گاز استان گیلان با پیشگامی در این طرح به روستاهای زیادی گازرسانی نمود؛ از این رو آمار مراجعات حضوری بویژه شوراها و روستائیان برای درخواست گازرسانی کاهش چشمگیری داشته است.

راه اندازی سامانه رسیدگی به شکایات و درخواستها

اکبر از دیگر عوامل کاهش مراجعات حضوری را، راه اندازی سامانه رسیدگی به شکایات و درخواستها با مبادی ارتباطی مختلف از جمله تلفن گویای 3414، نرم افزار موبایلی، ایمیل، سایت و ... عنوان نمود که روند بررسی و پاسخگویی دقیق و سریع آن اطمینان مردم را جلب نموده است.

مراجعات +مردمی

وی بیان کرد: در سه ماه اول امسال در مجموع بیش از 670 شکایت، درخواست، پیشنهاد و ... از طرق مختلف به سامانه رسیدگی به شکایات و درخواست های گاز گیلان ارسال شده که این مهم  نشان دهنده سهولت ارتباط مردم و مشترکین با شرکت می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ابراز امیدواری کردبا تلاش و کوشش همه همکاران در واحدهای مختلف، خدمات به نحو مطلوبی به مشترکین عزیز ارائه گردد تا موجبات افزایش هر چه بیشتر ضایت مندی مشترکین و به تبع آن اعتماد مشترکین و جامعه به شرکت را فراهم سازد.