رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، گفت: تا ساعاتی دیگر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور افتتاح چند پروژه مهم بهداشتی و درمانی وارد لرستان خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری موج در خرم‌آباد، اظهار داشت: تا ساعاتی دیگر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راس هیاتی وارد خرم‌آباد خواهد شد.

کوروش ساکی، گفت: سفر دکتر قاضی‌زاده هاشمی به لرستان 2 روز است که طی برنامه‌ریزی صورت گرفته، در روز نخست،  چند پروژه بهداشتی و درمانی در خرم‌آباد افتتاح خواهد شد و به بهره‌برداری خواهد رسید و در روز دوم، چند پروژه مهم بهداشتی و درمانی دیگر، در شهرستان‌های دورود و بروجرد کلنگ‌زنی خواهد شد و به بهره‌برداری خواهد رسید.

کوروش ساکی

بیمارستان 64 تختخوابی اعصاب و روان و مرکز پرتو درمانی باران افتتاح می‌شوند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به پروژه‌های در دست افتتاح خرم‌آباد، افزود: افتتاح بیمارستان 64  تختخوابی اعصاب و روان خرم‌آباد، افتتاح مرکز پرتو درمانی باران مرکز استان و بازدید از مرکز اهدایی خیریه قاضی، از جمله پروژه‌هایی است که در نخستین روز سفر وزیر محترم بهداشت به خرم‌آباد افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

احداث بیمارستان 250 تختخوابی گهر دورود و افتتاح مرکز درمان بستر چالانچولان در دستور کار است

وی، ادامه داد: همچنین بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، کلنگ احداث بیمارستان 250 تختخوابی گهر دورود و افتتاح مرکز درمان بستر چالانچولان که پروژه مشترکی از وزارت بهداشت و بنیاد علوی است نیز در دومین روز از سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به لرستان انجام خواهند شد.

بیمارستان آیت الله بروجردی

بیمارستان فوق تخصصی آیت الله بروجردی فردا افتتاح می‌شود

کوروش ساکی، گفت: افتتاح بیمارستان 229 تختخوابی آیت الله بروجردی شهرستان بروجرد نیز یکی از پروژه‌های مهمی است که در دومین روز از سفر دکتر قاضی‌زاده هاشمی به بهره‌برداری خواهد رسید که امیدواریم در مسیر خدمت‌رسانی بهتر به عموم مردم، مورد استفاده قرار گیرند.

گفتنی است، عصر امروز، حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد فرودگاه خرم‌آباد خواهد شد.